Chatuna - Wesele Żydowskie
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
cztery razy trzy =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2016-01-19 02:35:37
Gość:
Fantastyczne, wesołe i ciekawe spotkanie dwóch kultur! Dziękujemy itv Poludnie, bo pokazujecie niezmiennie to co ciekawe i pouczające !
2016-01-19 05:30:13
:
Pozdrowienia dla "Pana Młodego"
2016-01-19 07:56:30
Marzena Łącka:
W imieniu wszystkich przyjaciół z TMZS dziękuję za tak profesjonalną i bardzo miłą dla nas filmową relację. A jednocześnie bardzo przepraszam za błąd, który popełniłam opisując strój rabina: tałes to inaczej "talit", a nie "tefilin". Pozdrawiamy Jasło!
2016-01-20 10:41:07
OBIEKTYWNY:
WITAM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ TELEWIZJI INTERNETOWEJ ZA TAK WSPANIAŁE RELACJE, POKAZUJE NAM WSZYSTKIM TO CO WYDARZYŁO SIĘ W NASZYCH MIEJSCOWOŚCIACH. JESTEM POD WRAŻENIEM PRZYGOTOWANIA WESELA ŻYDOWSKIEGO - CHATUNY, WIDAĆ TAM ZGRANYCH LUDZI KTÓRZY UDZIELAJĄC SIĘ SPOŁECZNIE I PEWNIE ZAWODOWO CZUJĄ ŻE SA POTRZEBNI ABY PRZEDSTAWIĆ DAWNA HISTORIĘ. MOJE GRATULACJĘ DLA PANI DYREKTOR ZA WSPANIAŁĄ WSPÓŁPRACĘ WIDAĆ, ŻE MA PANI PODEJŚCIE DO LUDZI, CO W DZISIEJSZYCH CZASACH JEST BARDZO TRUDNE. JESZCE RAZ GRATULUJE POMYSŁU I CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA NASTĘPNE SPOTKANIE NIE TYLKO Z KULTURĄ ŻYDOWSKĄ.
2016-02-05 07:57:03
Ewa:
Pani Marzeno,kolejna Pani praca na 6,chatuna na bis wspaniała ,cieszę sie ,ze mogłam to obejrzeć,w tym uczestniczyć i przezywać. Dziekuje za ucztę duchowa i nie tylko,,cudownie,ze jest ktoś ,komu sie chce poświecić swój czas ,zaangażować swoje wspaniałe dzieci i wielu innych pasjonatów by innym zgotować taka frajdę.Dziekuje ! Ewa
2016-02-07 02:08:39
Ewa:
Pani Marzeno,kolejna Pani praca na 6,chatuna na bis wspaniała ,cieszę sie ,ze mogłam to obejrzeć,w tym uczestniczyć i przezywać. Dziekuje za ucztę duchowa i nie tylko,,cudownie,ze jest ktoś ,komu sie chce poświecić swój czas ,zaangażować swoje wspaniałe dzieci i wielu innych pasjonatów by innym zgotować taka frajdę.Dziekuje ! Ewa
2016-03-13 07:05:30
St3ctzn:
Co to za pani w 7:00 śpiewa? Boska *.*
2016-03-13 07:06:37
St3ctzn:
Co to za pani w 7:00 śpiewa? Boska *.*
2016-03-13 07:19:00
St3ctzn:
Co to za pani w 7:00 śpiewa? Boska *.*
2016-03-13 07:19:56
St3ctzn:
Co to za pani w 7:00 śpiewa? Boska *.*
T.max °C °C °C °C °C °C °C °C
T.min °C °C °C °C °C °C °C °C
Rano
Południe
Wieczór
Noc
Prawd. Deszcz
Kierunek wiatru
Siła wiatru* B B B B B B B B
Indeks UV
Słońce
Wschód
Zachód 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)