Zagłosuj na kobietę przedsiębiorczą

Po raz kolejny redakcja Gazety Codziennej Nowiny i Strefa Biznesu nagrodzi kobiety z Podkarpacia, które swoją pracą i osiągnięciami wpływają pozytywnie na wizerunek swojej miejscowości, gminy, powiatu, województwa.  Celem plebiscytu jest nagrodzenie kobiet, które działają społecznie i potrafią jednoczyć ludzi albo prowadzą firmę, mają nowatorskie pomysły lub sprawiają, że kultura Podkarpacia staje się bogatsza. Do plebiscytu zgłoszona została także mieszkanka naszej gminy, dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy i Miasta w Strzyżowie, członkini wielu organizacji pozarządowych Marta Utnicka.Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach – regionalnym (do 15 maja) i wojewódzkim. O tym, które kobiety zostaną nagrodzone, zadecyduje kapituła, ale także czytelnicy, którzy mogą głosować poprzez aplikację internetową w portalu nowiny24.pl, aplikację internetową Facebook oraz za pomocą SMS-ów. Aby zagłosować na Martę Utnicką:- wyślij SMS o treści: rkobieta.8 na numer 72355- wejdź na plebiscyt.nowiny24.pl- udostępnij post kandydatki na Facebooku.Prezentacja kandydatki na portalu nowiny24.plMarta Utnicka - Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy i Miasta im. J. Przybosia w StrzyżowieOsiągnięcia:

Urodzony społecznik. Pracuje w wielu organizacjach pozarządowych, m.in. Towarzystwo Miłośników Ziemi Strzyżowskiej, Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania, Związek Strzelecki "Strzelec", Związek Stowarzyszeń "Wspólny Szlak" - Rzeszów, Fundacja na Rzecz Rozwoju Kultury Ziemi Strzyżowskiej, Podkarpacka Rada Organizacji Pozarządowych.

Jest wiceprezesem Strzyżowskiego Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich.

Sukces:

Największy sukces to moje dzieci Mateusz i Karolina oraz praca społeczno-zawodowa, która daje mi siłę i satysfakcję - mówi pani Marta.

- Od 25 lat pracuję na rzecz lokalnej społeczności zachęcając do współpracy młodzież i starszych. W 2008 r. pomogłam stworzyć Strzyżowskie Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich, które zrzesza 14 kół gospodyń. Promujemy nasze tradycje, wraz z Czarnorzecko-Strzyżowską LGD wydajemy książki kulinarne. Jestem także w redakcji lokalnego miesięcznika "Waga i Miecz".  http://www.strzyzow.pl/


Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
cztery dodać sześć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
Ten wpis nie ma żadnych komentarzy.
Napisz pierwszy/a co o nim myślisz!