Zaatakował nastolatka i ukradł mu telefon

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Kołaczyce podejrzewanego o rozbój. Mężczyzna siłą zmusił 15-latka do oddania telefonu komórkowego. Napastnik przebywa w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa.


Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20 w Lublicy. Pokrzywdzony wraz z grupą kolegów przebywał w rejonie miejscowej szkoły. W pewnym momencie podszedł do nich znany im mężczyzna. Zaczął ich wyzwać i ubliżać im. Po chwili od 15-latka zażądał telefonu komórkowego. Gdy nastolatek odmówił, napastnik złapał go i zaczął wykręcać mu głowę. Młody człowiek czując silny ból oddał komórkę.


Po zgłoszeniu przestępstwa policjanci z Kołaczyc rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Już po kilkunastu minutach zatrzymali napastnika. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce.


Dzisiaj zatrzymany 36-latek zostanie przesłuchany w charakterze osoby podejrzanej o popełnienie rozboju. Za zarzucane mu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od lat 2 do 12.


KPP w Jaśle


Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
dwa razy jeden =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
Ten wpis nie ma żadnych komentarzy.
Napisz pierwszy/a co o nim myślisz!