Wypadek w Lubli - 10 osób rannych

Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś, około godz. 13.30 w miejscowości Lubla. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego tira wyjeżdżając z łuku drogi najprawdopodobniej nie zdążył zareagować na stojące na czerwonym świetle pojazdy. Podczas hamowania zjechał na przeciwległy pas zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu w kierunku Rzeszowa busowi.


 


Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu ucierpiało 10 osób. Pasażerka busa z obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie. Poszkodowanych pasażerów busa przewieziono karetkami do Szpitala Powiatowego w Jaśle i w Krośnie. Do szpitala przewieziono również kierowcę busa.


 


Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą nie odniósł poważniejszych obrażeń. W zdarzeniu uszkodzeniu uległy również dwa pojazdy stojące jako ostatnie przed sygnalizatorami świetlnymi.


 


W chwili obecnej pojazdy poruszające się w kierunku Jasła kierowane są objazdem na rondzie w Twierdzy w kierunku Krosna. Samochody jadące w kierunku Rzeszowa kierowane są objazdem w m. Szebnie przez Nieplę i Przybówkę w kierunku Strzyżowa.


 


KPP Strzyżów

Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
zero dodać dziewięć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
Ten wpis nie ma żadnych komentarzy.
Napisz pierwszy/a co o nim myślisz!