W wypadku w Święcanach ucierpiało pięć osób

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Święcanach. Na moście rzeki Olszynka zderzyły się trzy samochody. W zdarzeniu ucierpiało pięć osób, które z obrażeniami trafiły do szpitala. 


 Do wypadku doszło wczoraj około godz. 18.30. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący skodą fabią, 38-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, jechał od Szerzyn w kierunku Siepietnicy. W Święcanach na moście rzeki Olszynka prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem golfem. Następnie w oba samochody uderzył jadący za golfem kierowca osobowego peugeota.


Wskutek wypadku do szpitala trafiło pięć osób. Po udzieleniu pomocy medycznej trzy zostały zwolnione do domów. Hospitalizowane zostały pasażerki z volkswagena oraz peugeota. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.


Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i samochodów.. Okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.


 KPP Jasło


Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
siedem dodać pięć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
Ten wpis nie ma żadnych komentarzy.
Napisz pierwszy/a co o nim myślisz!