Twoje dziecko kocha piłkę nożną ? Jesteśmy właśnie dla Ciebie !

      Coerver Coaching, uznana za najlepszą na świecie metodę treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży, organizuje w Rzeszowie Camp Piłkarski „Piłkarskie Przedszkolaki”.


 


      Piłkarski Camp odbędzie się 9 marca 2013 r. od godziny 11.00 do 14.00 w hali Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej, ul. Miłocińska 40 w Rzeszowie. W zajęciach wziąć mogą udział dzieci z roczników 2005 - 2009.


      Podczas 3 godzinnych zajęć uczestnicy Campu będą mieli możliwość treningu jak młodzi zawodnicy z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie, zapoznają się z ruchami takich zawodników jak Messi, Xavi, Ronaldo oraz skorzystająz najlepszego systemy pomiaru talentu fusion SMARTSPEED.


 


    -Metoda treningu Coervera bazuje na przekonaniu, że żadna drużyna i taktyka gry nie są w stanie istnieć i osiągać sukcesów bez indywidualności, które je tworzą. Taktyka jest tak dobra jak zawodnicy, którzy ją realizują. Dlatego też program jest ukierunkowany na rozwój indywidualnych umiejętności i predyspozycji zawodników. Sednem metody Coerver Coaching jest mistrzowskie opanowanie piłki (Ball Mastery) oraz gra w małych grupach. W toku wieloletnich doświadczeń i analiz udowodniono, że gra zespołowa składa się z ciągu interakcji pomiędzy dwoma, trzema lub czterema zawodnikami w różnych fragmentach boiska. W konsekwencji, w połączeniu ze sobą tworzą one grę całego zespołu – tłumaczy Mariusz Paszkowski – koordynator projektu Coerver Coaching Polska.


 


     Udział w Campie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową, pod adresem rzeszow@coerver.pl lub telefonicznie 797 001 305 lub 797 001 304.


 


O metodzie Coerver Coaching:


Trening Coervera jest globalnym programem treningu piłkarskiego, inspirowanym naukami Weila Coervera i stworzonym w 1984 roku przez Alfreda Galustiana i Charliego Cooka – legendę londyńskiej Chelsea. Twórcą metody jest Wiel Coerver, były znakomity holenderski piłkarz i trener, który w 1974 roku doprowadził Feyenoord Rotterdam do triumfu w Pucharze UEFA.


 


Coerver Coaching uznawany jest za najdoskonalszą w świecie metodę nauczania gry w piłkę nożną. Najlepszym świadectwem uznania jest fakt, iż z metody tej intensywnie w procesach szkolenia młodych zawodników w swoich akademiach piłkarskich korzystają czołowe kluby Europy:AC Milan, Real Madryt, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn, Newcastle United, Fulham Londyn, Bayern Monachium, Olympique Marsylia, Rosenborg Trondheim. Natomiast najbardziej znanymi piłkarzami, którzy piłkarskie szlify zdobywali dzięki metodzie Coerver Coaching są: Thomas Mueller, Arjen Robben i Boudewijn Zenden.


W programach Coerver Coaching uczestniczy prawie 2 miliony młodych piłkarzy w 30 krajach.