Tragiczny wypadek w Dobrucowej - dwie osoby nie żyją

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Dobrucowej w gminie Tarnowiec. Opel astra na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w betonowy mostek. Samochodem jechały cztery osoby. Jedna zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu. Funkcjonariusze ustalają, kto kierował pojazdem. 


Do wypadku doszło wczoraj około godz. 22.30. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że opel astra, którym podróżowały cztery młode osoby, jechał od Szebni w kierunku Tarnowca. W Dobrucowej na łuku drogi samochód  zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy mostek.


 


W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 26-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec. Trzy pozostałe osoby z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala. Podczas reanimacji zmarła 27-letnia kobieta. Dwaj mężczyźni w wieku 18 i 28-lat zostali hospitalizowani.


 


Pod nadzorem prokuratora policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, ujawnili ślady mające związek ze zdarzeniem. Funkcjonariusze zabezpieczyli samochód, ustalili świadków. Od rannych mężczyzn pobrano krew do badań stanu trzeźwości.


 


Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.