Policja i prokuratura w Jaśle wyjaśniają okoliczności śmierci 37-letniego mężczyzny.
Policja i prokuratura w Jaśle wyjaśniają okoliczności śmierci 37-letniego mężczyzny. Jego ciało znaleziono w pobliżu namiotu postawionego przy jednej z ulic Jasła. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.

Wczoraj, spacerujące ul. Baczyńskiego dwie mieszkanki Jasła zauważyły ciało człowieka leżące przy wejściu do rozłożonego w pobliżu jednego z bloków namiotu. Mężczyzna nie oddychał, nie był u niego wyczuwalny puls. Kobiety wezwały karetkę pogotowia. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, jego życia nie udało się uratować.

Na miejsce zostali skierowani policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej, którzy pracowali pod kierunkiem prokuratora. W czynnościach uczestniczył również biegły lekarz sądowy. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalili tożsamość zmarłego. Jest nim 37-letni mieszkaniec Jasła.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu.

Trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.

KPP w Jaśle
Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
dwa dzielone przez jeden =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
Ten wpis nie ma żadnych komentarzy.
Napisz pierwszy/a co o nim myślisz!