Odpowie za sprzedaż narkotyków

Policjanci z posterunku w Kołaczycach ustalili i zatrzymali mężczyznę, który zajmował się sprzedażą narkotyków. Funkcjonariusze zebrali dowody, z których wynika, że podejrzany odpłatnie udzielał marihuanę i amfetaminę. 21-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i chce dobrowolnie poddać się karze. 


 


Od pewnego czasu policjanci z Kołaczyc weryfikowali informacje dotyczące sprzedaży na terenie gminy środków odurzających. Funkcjonariusze w toku prowadzonych czynności ustalili, że nielegalnym procederem zajmuje się prawdopodobnie 21-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce. Typowanie okazało się trafne, podejrzany został zatrzymany. 


 


W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zebrali dowody, z których wynikało, że 21-latek środki odurzające sprzedawał od października minionego roku. Funkcjonariusze ustalili, że odbiorcą narkotyków był 19-latek również z gminy Kołaczyce, któremu podejrzany kilkakrotnie sprzedawał marihuanę i amfetaminę. 


 


Zatrzymany 21-latek usłyszał zarzut udzielania innej osobie środka odurzającego i substancji psychotropowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Przyznał się do przestępstwa i chce dobrowolnie poddać się karze. Grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności. 


KPP Jasło


Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
osiem minus sześć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
Ten wpis nie ma żadnych komentarzy.
Napisz pierwszy/a co o nim myślisz!