Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku

25 maja 2018 r.



 



Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku



 



63 nagrody za osiągnięcia sportowe w 2017 roku przyznał Ryszard Pabian, burmistrz Jasła. Wszystkie wnioski o przyznanie nagród złożone przez kluby sportowe zostały pozytywnie zaopiniowane przez Miejską Radę Sportu. Nagrodzeni i wyróżnieni reprezentują: sporty walki (judo, karate, kickboxing), piłkę nożną, piłkę siatkową,  pływanie, biegi, kolarstwo, narciarstwo biegowe i rolkarstwo.





 



Wyróżnieni:





  1. Siatkarka Aleksandra Antas - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  2. Piłkarz Dominik Dunaj - reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.




  3. Piłkarz Jakub Goleń - reprezentant Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.




  4. Piłkarz Norbert Kopera - reprezentant  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.




  5. Piłkarz Konrad Lechowski - reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.




  6. Kickbokser Karol Marcisz - reprezentant  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo - Jasło”.




  7. Siatkarka Julia Myśliwiec - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  8. Piłkarz Oskar Polakiewicz - reprezentant  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.




  9. Piłkarz Karol Potera - reprezentant  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.




  10. Siatkarz Jakub Procanin - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  11. Piłkarz Karol Szydło - reprezentant Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.




  12. Siatkarz Kacper Waśko - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.





 



Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu regionalnym:





  1. Siatkarka Joanna Bernacka - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  2. Karateka Michał Buś - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.




  3. Judoczka Gabriela Jaracz - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.




  4. Pływaczka Anna Jarecka - reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  5. Judoczka Anna Jurusik - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.




  6. Judoczka Katarzyna Kolbusz - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.




  7. Siatkarka Karolina Kopera - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  8. Judoczka Magdalena Lewicka - reprezentantka Uczniowskiego Klub Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.




  9. Judoka Alan Nowak - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  10. Pływaczka Magdalena Oprządek - reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  11. Judoka Jakub Piątek - reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  12. Piłkarz Dominik Rosół - reprezentant Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.




  13. Pływak Dominik Szumiec - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  14. Karateka Ewa Trybus - reprezentantka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.




  15. Judoczka Julia Wojdyła - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.





 



Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu ponadregionalnym i krajowym:





  1. Karateka Kamil Berkowicz - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.




  2. Siatkarz Hubert Błażejowski - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  3. Karateka Grzegorz Bochnia - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.




  4. Judoczka Oliwia Brągiel - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.




  5. Narciarz i rolkarz Alan Ciborowski - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  6. Narciarz i rolkarz Itan Ciborowski - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  7. Narciarka i rolkarka Roksana Ciborowska - reprezentantka Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  8. Piłkarz Jakub Dutka - reprezentant Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.




  9. Narciarz i rolkarz Radosław Dybka - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  10. Narciarz i rolkarz Piotr Jarecki - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  11. Judoczka Alicja Muszańska - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego “Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.




  12. Karateka Dawid Nguyen Quang - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.




  13. Judoczka Natalia Nocula - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.




  14. Judoczka Joanna Nocula - reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.




  15. Narciarz i rolkarz Michał Ostalecki - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  16. Narciarz i rolkarz Michał Potempa - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  17. Kolarz ręczny Mateusz Ślusarczyk - Reprezentant klubu VeloAktiv.




  18. Narciarz i rolkarz Jakub Turek - reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  19. Karateka Julia Wołtosz - reprezentantka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.







 



Nagrodzeni za osiągnięcia na szczeblu europejskim i światowym:





  1. Siatkarz Pan Aleksander Czerwiński - reprezentant Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  2. Karateka Pan Kamil Mastaj - reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.





 



Wyróżnieni działacze sportowi:





  1. Tadeusz Baniak - działacz sportowy Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  2. Roman Inglot - działacz sportowy Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.




  3. Janusz Jamuła - działacz sportowy Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.




  4. Beata Wanat - działacz sportowy Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.





 



Wyróżnieni trenerzy:





  1. Sławomir Dziadosz - trener piłki siatkowej Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  2. Artur Gałuszka - trener piłki nożnej Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.




  3. Dominik Kowalski - trener piłki nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło.




  4. Krzysztof Kubacki - trener piłki nożnej Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło.




  5. Sebastian Kuśtek - trener kickboxingu Uczniowskiego Klub Sportowy „Akademia Sportów Walki Judo - Jasło”.




  6. Krzysztof Lech - trener karate Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.




  7. Leszek Wierzgacz - trener piłki siatkowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.





 



Nagrodzeni trenerzy:





  1. Damian Ciborowski - trener narciarstwa biegowego oraz pływania Klubu Sportowego SPEED Jasło.




  2. Michał Czarnecki - trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.




  3. Przemysław Czarnecki - trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo - Jasło”.




  4. Robert Podkulski - trener piłki nożnej Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego.





 



Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Jasielskim Domu Kultury 24 maja br. Nagrody wręczyła Elwira Musiałowicz Czech – zastępca Burmistrza Miasta Jasła.



 



Urząd Miasta w Jaśle


Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
osiem dodać pięć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
Ten wpis nie ma żadnych komentarzy.
Napisz pierwszy/a co o nim myślisz!
T.max °C °C °C °C °C °C °C °C
T.min °C °C °C °C °C °C °C °C
Rano
Południe
Wieczór
Noc
Prawd. Deszcz
Kierunek wiatru
Siła wiatru* B B B B B B B B
Indeks UV
Słońce
Wschód
Zachód 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)