MAGRUSKA OSTOJA

Wielkimi krokami, zbliża się sezon turystyczny. Krempną znów odwiedzą tysiące gości. Od lat jednak, żeby mogli coś zjeść - musieli wyjeżdżać poza miejscowość lub zjeść coś przysłowiowych "budek"

Zmieniło się to. Ten sezon będzie smaczniejszy. To za przyczyną Magurskiej Ostoi.

Czym jest Magurska Ostoja?

To całkowicie nowe miejsce na mapie turystycznej Krempnej.

Postawiliśmy na wyremontowanie, starego ośrodka i dajemy do dyspozycji gości pokoje gościnne oraz to, czego najbardziej brakowało w okolicy czyli miejsce gdzie można zjeść - a czy smacznie? To już zostawiamy Państwa ocenie.

Lokal jest czynny codziennie, więc należy się przekonać o tym osobiście.

Z bogatego menu zdążyliśmy się rozsławić po okolicy pysznym plackiem po węgiersku, domowymi pierogami i wyjątkowym kotletem magurskim.

Chętni jesteśmy zorganizować imprezy okolicznościowe, konferencje, sympozja do 40 osób. Dla zorganizowanych grup poza naszym lokalem, jesteśmy gotowi przygotować catering na wywóz.

Łącznie przygotowani jesteśmy na przyjęcie jednocześnie 58 gości.

Do Państwa dyspozycji jest 10 pokoi i 6 domków całorocznych z pełnym wyposażeniem.

Łatwo do nas trafić. Miejsce jest oznakowane, drugi skręt za mostem w prawo w Krempnej, prowadzi właśnie do ośrodków i prywatnych kwater pośród których od sierpnia ubiegłego roku gościmy Państwa w swych skromnych progach.

- Trzeba przyznać, że Krempna prosi się o wkład w turystykę. Turystykę głównie pieszą, rowerową. Liczne szlaki, przyjazne do rodzinnego spędzania czasu miejsca to oczywiście najważniejsze aspekty tej turystycznej miejscowości. Brakowało jednak miejsca, gdzie można usiąść i smacznie zjeść.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia tego miejsca i obserwowania nas w mediach społecznościowych. Cenna będzie dla nas Państwa opinia. Polecamy się na wolny czas i wypady w malowniczy Beskid Niski.

W najbliższy weekend, będziemy mieli dla Państwa wiele promocji i upominków. Oczekujemy Państwa z otwartymi szeroko drzwiami.Właściciele i Pracownicy

Magurska Ostoja

Linki do mediów społecznościowych

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083373247352

https://www.facebook.com/profile.php?id=100085057998371