Dzień otwarty na Stadionie Narodowym
Dzień otwarty na Stadionie Narodowym
75 tysięcy miłośników sportu i wielkiej architektury odwiedziło 24 lipca Stadion Narodowy w warszawie. Już kilka minut po godzinie 9 bramy Stadionu przekroczyli pierwsi zwiedzający. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Mogli wypróbować komfortowych siedzisk w lożach VIP, przespacerować się po płycie boiska i zobaczyć, jak działają ogromne telebimy, zawieszone pod dachem Stadionu.
Każdej godziny na stadion wchodziło prawie 6 tysięcy osób. Najwięcej gości przyciągnęła zachodnia trybuna, gdzie zlokalizowano sektor biznesowy. Dla wielu kibiców to jedyna okazja, by zobaczyć stadion z perspektywy zainstalowanych tam krzeseł w wersji VIP. Cieszyły się one uznaniem nie tylko ze względu na komfort, ale również niepowtarzalny wygląd. Srebrne i czerwone siedziska doskonale uzupełniają projekt Stadionu, w całości utrzymanego w barwach narodowej flagi.
Stadion Narodowy, zaprojektowany przez JSK Architekci, pomieści 55 tysięcy widzów. Warszawski stadion to szczególny obiekt. Autorami projektu są polscy architekci. Krzesła, podobnie jak na pozostałych trzech stadionach, pochodzą od polskiego dostawcy – Forum Seating. Stadion będzie gotowy w listopadzie, a podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, 9. czerwca 2012 roku, przyjmie naszą drużynę w meczu otwarcia.

Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
jeden razy sześć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
Ten wpis nie ma żadnych komentarzy.
Napisz pierwszy/a co o nim myślisz!