Do Euro coraz bliżej

Do Euro coraz bliżej


Do czerwcowych mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie pozostało już naprawdę niewiele czasu. Tymczasem próżno szukać dobrych nowin dotyczących formy piłkarzy reprezentacji Polski. Dodatkowo nerwy polskich kibiców nadszarpnęła ostatnio sytuacja nie rozegrania Superpucharu Polski na stadionie narodowym. Polscy piłkarze od lat dużo lepszą formę prezentują w rozgrywkach ligowych różnych krajów niż na niwie piłki reprezentacyjnej.


   W grupie na Euro Polacy wylosowali reprezentację: Grecji, Rosji oraz Czech. W przypadku tego losowania los był dla nas wyjątkowo łaskawy. Nasza reprezentacja nie będzie musiała w grupie rywalizować z prawdziwymi europejskimi potentatami. Co nie zmienia faktu, że samo wyjście z grupy na Euro będzie dla Polski dużym sukcesem.


    Wśród faworytów turnieju upatrywać można reprezentację: Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Portugalii czy Anglii. Groźni będą jednak też tradycyjnie Włosi i Francuzi. Dużo mniejsze szanse na końcowy sukces daję się ekipom Rosji, Czech, Szwecji czy Danii. Polacy marzą by stać się czarnym koniem turnieju. Podobnie zresztą jak nasz współgospodarz – Ukraina. Do największych gwiazd naszej reprezentacji zaliczyć możemy : Wojciecha Szczęsnego, Jakuba Błaszczykowskiego, Adriana Mierzejewskiego, Roberta Lewandowskiego czy Łukasza Piszczka.


      Naszej reprezentacji piłkarskiej w czerwcu na pewno przyda się żywy doping polskich kibiców. Taki doping może bowiem ponieść naszych piłkarzy jak na skrzydłach……..:)  


                                                                             


 

Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
cztery razy sześć =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
Ten wpis nie ma żadnych komentarzy.
Napisz pierwszy/a co o nim myślisz!
T.max °C °C °C °C °C °C °C °C
T.min °C °C °C °C °C °C °C °C
Rano
Południe
Wieczór
Noc
Prawd. Deszcz
Kierunek wiatru
Siła wiatru* B B B B B B B B
Indeks UV
Słońce
Wschód
Zachód 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00 01:00
* - siła wiatru w skali Beauforta
** - Indeks UV - pomiar promieniowania ultrafioletowego (UV)