Człowiek Roku Obserwatora Lokalnego 2012

 


Człowiek Roku Obserwatora Lokalnego 2012


Gazeta  Obserwator  Lokalny  po raz kolejny na swoich łamach ogłosiła plebiscyt na Człowieka Roku Obserwatora Lokalnego 2012.


Nominowanych zostało 18 osób w sześciu kategoriach: działalność społeczna, gospodarka, oświata, kultura, sport oraz polityka  i samorząd.


 


 W dziedzinie polityka i samorząd znaleźli się:  1. Robert Mucha -  Wójt Gminy Jodłowa,  nominowany za uratowanie Liceum Ogólnokształcącego w Jodłowej przed jego likwidacją poprzez zachęcenie młodzieży do kształcenia się w nim i ufundowanie stypendiów,

  2. Stefan Bieszczad – były Przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy, został wytypowany dzięki temu, że pokazał jak z klasą można odejść z pełnionej funkcji,

  3. Anna Puzio – Skarbnik Miasta Dębicy, swoje miejsce wśród nominowanych zdobyła dzięki odpowiedzialnemu podejściu do służby publicznej.


Na powyższych kandydatów można głosować w następujący sposób:  1. Jeżeli chcesz oddać swój głos na Roberta Muchę wyślij sms o treści OL.14 na nr 70906 lub wypełnij kupon dostępny w gazecie Obserwator Lokalny,

  2. Jeżeli chcesz oddać swój głos na Stefana Bieszczada wyślij sms o treści OL.1 na nr 70906 lub wypełnij kupon dostępny w gazecie Obserwator Lokalny,

  3. Jeżeli chcesz oddać swój głos na Annę Puzio wyślij sms o treści OL.15 na70906 lub wypełnij kupon dostępny w gazecie Obserwator Lokalny.


 Ilość wysłanych sms-ów z jednego numeru telefonu komórkowego  jest nieograniczona i wszystkie biorą udział w głosowaniu.  Koszt sms wynosi 0,62 zł z Vat. Głosować  można do 14 lutego br. do godz. 1200 .


Zwycięzca przejdzie do drugiego etapu, w którym zmierzy się o tytuł „Człowieka Roku Obserwatora Lokalnego 2012” ze zwycięzcami z pozostałych kategorii.


 Zapraszamy do udziału w głosowaniu

Podziel się swoją opinią*:
SKOMENTUJ!

214.10.11.2


Wpisz za pomocą cyfr rozwiązanie równania:
osiem minus jeden =
Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do powiadomienia Ciebie o nowych wpisach w dyskusji.

KOMENTARZE
2013-01-16 11:18:57
Robert:
Z przyjemnością zagłosuje na Pana Panie Wójcie. Powodzenia.